رستوران های ایلام | سفره‌ای خوش رنگ‌و‌لعاب در غرب ایران

0

رستوران های ایلام با سفره‌ای از غذاهای لذیذ ایرانی و محلی در گوشه‌و‌کنار این شهر خودنمایی می‌کنند. این رستوران‌ها در کنار غذاهای خوشمزه، محیطی دل‌نشین دارند. به‌لطف این شرایط گردشگران فرصتی پیدا می‌‌کنند تا در کنار خوردن غذایی جانانه، خستگی سفر را از تن بیرون کنند و به آرامش برسند. جالب است بدانید ایلام رستوران‌های زیادی دارد. از آنجایی که رسم داریم بهترین‌ها را به همراهان خود معرفی کنیم. در این مطلب فهرستی از بهترین رستوران های ایلام آماده کرده‌ایم. به شما قول می‌دهیم مطالعه این مطلب تا انتها اطلاعات کافی از رستوران و غذاخوری‌های ایلام در اختیار شما قرار دهد.

رستوران اسپایسی

رستوران های ایلام| رستوران اسپایسی

در سفر به غرب ایران حتماً‌ هوای غذاهای خوشمزه محلی ایلام به سرتان خواهد زد. به همین دلیل اگر می‌خواهید خوشمزه‌ترین غذاهای محلی را امتحان کنید سری به رستوران اسپایسی بزنید. این رستوران در کنار غذاهای محلی، منوی کاملی از بهترین غذاهای ایرانی دارد. خوشمزه‌ترین چلو ماهیچه‌ها و کباب‌ها در رستوران اسپایسی طبخ می‌شود. جالب اینجاست در منوی غذاهای رستوران اسپایسی، خوراکی‌های دریایی نیز وجود دارد. انواع ماهی و میگو در منوی این رستوران خودنمایی می‌کند. به‌لطف تنوع غذاهای این رستوران، در طول روزهایی که به ایلام سفر کرده‌اید، هر روز می‌توانید خوراکی متفاوتی را در رستوران اسپایسی امتحان کنید. رستوران اسپایسی علاقه‌مندان خوراکی‌های خورشتی را نیز ناامید نمی‌کند. قرمه‌سبزی، قیمه‌بادمجان و فسنجان از خورشت‌های اصلی رستوران اسپایسی ایلام به حساب می‌آید.

آدرس: ایلام، میدان مخابرات، چهارراه سیمار، ابتدای بلوار شهرداری، نرسیده‌ به آتش‌نشانی
شماره‌ تماس: ۰۸۴۳۲۲۴۵۱۳۰

رستوران قبایل

رستوران قبایل از رستوران های ایلام

از آنجایی که وقت در سفر تنگ است، عقل حکم می‌کند که رستورانی نزدیک به جاهای دیدنی هر شهر انتخاب کنید. به همین دلیل رستوران قبایل ایلام را پیشنهاد می‌‌کنیم. این رستوران به‌لحاظ مسافت به بیشتر جاهای دیدنی ایلام نزدیک است. به‌لحاظ غذا نیز خاطرتان جمع باشد که سرآشپز رستوران قبایل ایلام چیزی برای مشتریان کم نمی‌گذارد. در منوی رستوران قبایل هر خوراکی خوشمزه‌ای که فکرش را بکنید پیدا می‌شود. انواع چلو خورشت، خوراکی‌های کبابی و سالادهای خوشمزه در رستوران قبایل پیش روی مشتریان قرار می‌گیرد. گفته می‌شود سرآشپز این رستوران ید طولایی در پخت جوجه دارد. اگر راهی ایلام شدید و خواستید دلی از عزا در بیاورید، حتماً‌ آدرس رستوران قبایل را به برنامه ایلام‌گردی خود اضافه کنید. ناگفته نماند رستوران قبایل مدیر خوش‌انصافی دارد. به همین دلیل قیمت تمامی خوراکی‌های این رستوران کاملاً منصفانه است.

آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبه‌روی پمپ‌بنزین
شماره تماس: ۰۸۴۳۲۲۳۹۱۵۱

رستوران برکه

رستوران های ایلام | رستوران برکه

اگر می‌خواهید به هتل های ایلام نزدیک باشید و فاصله کمی با یکی از بهترین رستوران‌های این شهر داشته باشید، حتماً‌ راه رستوران برکه را در پیش بگیرید. این رستوران محیطی نسبتاً سنتی دارد. این فضا کاملاً دنج‌ و خودمانی است. به همین دلیل احساس می‌کنید در منزل خودتان مشغول خوردن غذایی خوشمزه هستید. سرآشپز رستوران برکه ته‌چین‌های مرغ بسیار خوشمزه‌ای می‌پزد. به‌لحاظ تنوع غذا این رستوران چیزی کم‌و‌کسر ندارد. در منوی رستوران برکه پرطرف‌دارترین غذاهای ایرانی پیدا می‌شود. به‌لحاظ قیمت نیز مشتری را سراغ نداریم که از این رستوران ناراضی بیرون آمده باشد. در این رستوران غذاهای محلی نیز پیدا می‌شود. غذاهایی که از آن‌ها صحبت می‌کنیم در کنار طعم خوش، قیمتی منصفانه دارند. پیشنهاد می‌کنیم اگر راهی رستوران برکه شدید، حتماً دوغ محلی این رستوران را امتحان کنید. طعم خوش این دوغ حس‌و‌حال طبیعت زیبای اطراف ایلام را در ذهن مشتریان زنده می‌کند.

آدرس: ایلام، حد فاصل میدان انقلاب و چهارراه تامین اجتماعی
شماره تماس: ۰۹۱۲۸۷۲۹۳۷۷

رستوران پدر خوب

رستوران پدر خوب

اگر در سفر به استان ایلام سراغ بهترین فست‌فودهای این منطقه را از اهالی بگیرید، بدون شک آدرس رستوران پدر خوب را به شما می‌دهند. این رستوران با غذاهای فست‌فودی خوشمزه توانسته اسم‌و‌رسم خوبی در ایلام به دست آورد. کافی است فقط یک بار شما هم غذایی در رستوران پدر خوب ایلام نوش‌جان کنید تا به کیفیت خوراکی‌های خوشمزه این رستوران پی ببرید. در رستوران پدر خوب هر خوراکی فست‌فودی که فکرش را بکنید پیدا می‌شود. از رستوران پدر خوب نباید انتظار چندانی درباره محیط آن داشته باشید. با این حال غذاهای آن به‌اندازه‌ای خوشمزه است که جایی برای نگرانی درباره فضای رستوران وجود ندارد. رستوران پدر خوب به دیگر رستوران های ایلام مانند رستوران قبایل و رستوران برکه نیز بسیار نزدیک است.

آدرس: ایلام، خیابان پاسداران، جنب پارک کودک، پایین‌تر از چهارراه عبداللهی
شماره تماس: ۰۸۴۳۳۳۴۶۲۶۲

رستوران تخت جمشید ایلام

رستوران تخت جمشید از رستوران های ایلام

در این قسمت از فهرست رستوران های ایلام به یکی از رستوران‌های اشرافی این شهر رسیدیم. در رستوران تخت جمشید ایلام بهترین غذاهای ایرانی پیش روی مشتریان قرار می‌گیرد. گردشگرانی که می‌خواهند غذاهای سنتی ایلام را امتحان کنند نیز از این رستوران دست‌خالی بیرون نمی‌آیند. رستوران تخت جمشید ایلام دکوراسیونی زیبا و خودمانی دارد. این رستوران به بهترین مراکز خرید ایلام نزدیک است. به‌لطف این فاصله کم می‌توانید پس از پاساژگردی و خرید سوغات ایلام، سری به رستوران تخت جمشید بزنید و غذایی جانانه نوش‌جان کنید.

آدرس: ایلام، بلوار آزادی، روبه‌روی ساختمان پزشکی
شماره تماس: ۰۸۴۲۲۲۶۹۶۹

رستوران پدیده ایلام

رستوران پدیده ایلام

در مرکز شهر ایلام چندین رستوران درجه‌یک وجود دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها رستوران پدیده ایلام است. سرآشپز این رستوران کباب‌هایی می‌پزد که در عمرتان نخورده‌اید. در کنار این کبا‌ب‌های خوشمزه در رستوران پدیده ایلام هر خوراکی ایرانی دیگری که فکرش را بکنید پیش روی مشتریان قرار می‌گیرد. قرارگرفتن رستوران پدیده ایلام در مرکز این شهر فرصتی فراهم می‌کند تا به دیگر جاهای دیدنی این شهر نزدیک باشید. برای آشنایی با دیگر جاهای دیدنی این شهر خالی از لطف نیست اگر راهنمای سفر ایلام را مطالعه کنید.

طعم‌خوش غذاهای رستوران پدیده ایلام برای همیشه در زیر دندان گردشگران باقی می‌ماند. رستوران پدیده ایلام یکی از رستوران‌های خوش‌مسیر این شهر است که فاصله مناسبی با پایانه مسافربری بین‌شهری ایلام دارد. به همین دلیل اگر با خرید بلیط اتوبوس ایلام به این شهر رسیده‌اید، می‌توانید ابتدا به رستوران پدیده ایلام بروید و پس از خوردن غذایی جانانه در این رستوران، ایلام‌گردی را آغاز کنید.

آدرس: ایلام، میدان مخابرات، جنب درمانگاه خورشید
شماره تماس: ۰۸۴۳۲۲۳۰۰۱۰

رستوران ۱۱۰ ایلام

رستوران ۱۱۰ ایلام

میدان انقلاب یکی از معروف‌ترین میدان‌های ایلام به حساب می‌آید. در اطراف این میدان چندین رستوران خودنمایی می‌کند. رستوران ۱۱۰ ایلام یکی از این رستوران‌هاست. رستوران ۱۱۰ با سفره‌ای از غذاهای خوشمزه از گردشگران پذیرایی می‌کند. در منوی این رستوران کباب‌های خوشمزه، جوجه‌های لذیذ و خورشت‌های خوش‌طعم مشاهده می‌شود. غذای این رستوران از بهترین رستوران های ایلام چیزی کم نمی‌آورد. به همین دلیل حیف است راهی ایلام شوید و سری به رستوران ۱۱۰ نزنید. این رستوران در کنار غذاهای خوشمزه، مکانی دل‌نشین و راحت دارد. به‌لطف این شرایط می‌توانید غذایی خوشمزه در آرامش کامل نوش‌جان کنید. پیشنهاد می‌‌کنیم اگر راهی رستوران ۱۱۰ ایلام شدید، حتماً‌ کباب‌های این رستوران را سفارش دهید. سرآشپز این رستوران کباب‌هایی خوشمزه‌ای می‌پزد که در حین خوردن باید مواظب انگشتانتان باشید.

آدرس: ایلام، خیابان انقلاب، میدان انقلاب، رستوران ۱۱۰
شماره تماس: ۰۸۴۳۳۴۷۳۳۷

رستوران میلاد ایلام

رستوران میلاد ایلام

انصافاً باید گفت رستوران های ایلام رقابت تنگاتنگی با هم دارند. خوشبختانه این رقابت به نفع مشتری تمام شده و خوراکی‌های این رستوران‌ها یکی از دیگری بهتر هستند. یکی از رستوران‌هایی که غذای خوشمزه‌ای پیش روی مشتریان قرار می‌دهد، رستوران میلاد ایلام است. در منوی این رستوران خوشمزه‌ترین غذاهای ایرانی وجود داد. به گردشگرانی که در سفر به ایلام به خودشان وعده غذاهای محلی این منطقه را داده‌اند نیز این نوید را بدهیم که رستوران میلاد غذاهای محلی بسیار خوشمزه‌ای دارد. رستوران میلاد دکوراسیونی شیک و مشتری‌پسند دارد. جالب است بدانید رستوران میلاد ایلام یکی از رستوران‌های قدیمی این شهر به حساب می‌آید. به همین دلیل مشتری را سراغ نداریم که از این رستوران ناراضی بیرون آمده باشد.

آدرس: ایلام، خیابان شهید ربابه کمالی
شماره تماس: ۰۸۴۳۳۳۴۶۱۰۵

رستوران بلوط

رستوران بلوط از رستوران های ایلام

به گردشگرانی که در سفر به ایلام هوس خوردن غذاهای محلی خوشمزه این منطقه به سرشان می‌زند، رستوران بلوط را پیشنهاد می‌کنیم. رستوران بلوط منویی کامل از انواع خوراکی‌های محلی دارد. انصافاً هم باید گفت طعم‌ خوش غذاهای رستوران بلوط با بهترین رستوران های ایلام رقابت می‌کند. در این بین از خوراکی‌های ایرانی رستوران بلوط نیز به‌راحتی نمی‌توان گذشت. دکوراسیون این رستوران و غذاهای خوش آن باعث شده تا رستوران بلوط جایگاه ویژه‌ای در بین رستوران‌‌های این شهر پیدا کند. جالب اینجاست رستوران بلوط فاصله زیادی با بسیاری از جاهای دیدنی ایلام ندارد. به‌لطف این شرایط در حین گشت‌و‌گذار در ایلام، هر زمان که گرسنه شدید می‌توانید سری به رستوران بلوط بزنید و غذایی خوشمزه نوش‌جان کنید.

آدرس: ایلام، میدان دادگستری، ضلع جنوبی پل زیر گذر
شماره تماس: ۰۸۴۳۳۳۱۰۲۲۰

رستوران کاراکو

رستوران های ایلام | رستوران کاراکو

اگر در بین تمامی رستوران های ایلام به‌دنبال مکانی شیک هستید که غذاهای اعیانی داشته باشد، در انتخاب رستوران کاراکو شک نکنید. در این محل کافه‌ای اشرافی نیز وجود دارد. به همین دلیل هر زمان که از گشت‌و‌گذار در ایلام خسته شدید، می‌توانید سری به رستوران کاراکو بزنید و گلویی تازه کنید. در رستوران کاراکو موسیقی زنده نیز اجرا می‌شود؛ در نتیجه اگر اهل دل هستید و می‌خواهید در کنار خوردن غذایی جانانه، موسیقی زنده گوش دهید و حسابی لذت ببرید، رستوران کاراکو انتخاب مناسبی برای شماست. این رستوران امکانات ویژه‌ای برای برگزاری جشن‌های کوچک خانوادگی دارد. اگر دست دلدار خود را گرفته‌اید و می‌خواهید عشق زندگی‌تان را در سفر به ایلام حسابی شگفت‌زده کنید، از خدمات ویژه رستوران کاراکو کمک بگیرید.

آدرس: ایلام، خیابان پاسداران، بالاتر از مسجد جامع، نبش‌ خیابان مطهری
شماره تماس: ۰۸۴۳۳۳۸۰۳۴۸

هتل و رستوران خلاش

هتل و رستوران خلاش از رستوران های ایلام

گردشگران زیادی را سراغ داریم که وقت را در سفر طلا می‌دانند و حاضر نیستند فاصله‌ای میان هتل و یکی از بهترین رستوران های ایلام طی کنند. به این افراد رستوران خلاش را پیشنهاد می‌کنیم. این رستوران در هتلی با همین نام قرار دارد. در نتیجه هر زمان که در طول اقامت خود در هتل گرسنه شدید، کافی به رستوران هتل خلاش بروید و دلی از عزا در بیاورید. این رستوران به‌لحاظ کیفیت نیز با بهترین رستوران های ایلام رقابت می‌کند. انواع خوراکی‌های ایرانی و محلی در منوی رستوران خلاش خودنمایی می‌کند. از آنجایی که با رستورانِ یکی از بهترین هتل های ایلام روبه‌رو هستیم، محیط داخلی این رستوران طراحی زیبایی دارد. اگر در سفر به ایلام راهی رستوران خلاش شدید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً کباب‌های این رستوران را امتحان کنید.

آدرس: ایلام، خیابان آیت اله حیدری، میدان کشوری
شماره تماس: ۰۸۴۳۳۳۶۱۰۴۱

رستوران گیلانه ایلام

رستوران گیلانه ایلام

اگر در سفر به غرب ایران هوس غذای شمالی به سر شما زد، راه رستوران گیلانه ایلام را در پیش بگیرید. چند سالی بیشتر از افتتاح رستوران گیلانه در ایلام نمی‌گذرد، با این حال این رستوران در همین مدت کم توانسته اسم‌و‌رسم خوبی در بین رستوران های ایلام به دست آورد. رستوران گیلانه دکوراسیونی بسیار شیک و اعیانی دارد. به‌لحاظ غذا نیز همان‌گونه که از نام این رستوران پیداست، سرآشپز آن غذاهای گیلانی پیش روی مشتریان قرار می‌دهد. انصافاً باید گفت این سرآشپز ید طولایی در پخت باقالی قاتق دارد.

رستوران گیلانه ایلام

ماست‌‌ بورانی نیز از دیگر خوراکی‌هایی است که پیشنهاد می‌کنیم در رستوران گیلانه ایلام حتماً سفارش دهید. مدیریت رستوران گیلانه ایلام چیزی برای مشتریان کم نمی‌گذارد. به همین دلیل پس از صرف غذا، مشتریان با سینی چای اصیل شمالی بدرقه می‌شوند. حیف است که در سفر به ایلام از کنار این رستوران رد شوید و خوراکی‌های خوشمزه آن را نادیده بگیرید. اگر راهی رستوران گیلانه ایلام شدید، حتماً جای دوستان را خالی کنید. این رستوران در محله‌ای خوش‌مسیر قرار دارد. به همین دلیل اگر با خرید بلیط هواپیما ایلام به این شهر رسیده‌اید، کافی است آدرس رستوران را به راننده تاکسی بدهید تا شما را در کمترین زمان جلوی درِ رستوران گیلانه ایلام پیاده کند.

آدرس: ایلام، محله چالیمار، میدان دفاع مقدس، روبه‌روی کتابخانه مرکزی ایلام
شماره تماس: ۰۸۴۳۲۲۴۷۷۰۱

رستوران سعید

رستوران های ایلام | رستوران سعید

هر خوراکی خوشمزه‌ای که فکرش را بکنید از پیتزاهای لذیذ گرفته تا چلوگوشت‌های خوشمزه در منو غذای رستوران سعید وجود دارد. ناگفته پیداست رستورانی با چنین تنوعی غذایی در چهار فصل سال همیشه شلوغ است. رستوران سعید دکوراسیونی شیک و مشتری‌پسند دارد. به‌لطف این شرایط حتی مشکل‌پسند‌ترین مشتری‌ها نیز از رستوران سعید راضی بیرون می‌آيند. ناگفته نماند خوراکی‌های رستوران سعید ممکن است کمی گران‌تر باشد. با این حال مطمئن باشید اضافه‌قیمتی که پرداخت می‌کنید، ارزشش را دارد و با یکی از بهترین رستوران های ایلام روبه‌رو هستید.

آدرس: ایلام، میدان دفاع مقدس، جنب کتابخانه عمومی
شماره تماس: ۰۸۴۳۲۲۴۷۷۴۷

رستوران های ایلام با سفره‌ای از غذاهای رنگارنگ پذیرای گردشگران هستند. امیدواریم به‌لطف اطلاعاتی که از این رستوران‌ها با شما در میان گذاشتیم، در سفر به ایلام غذایی خوشمزه نوش‌جان کنید. در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم اطلاعات مفیدی از سفر به ایلام دارید، این اطلاعات را در قسمت نظرات با همراهان خود در ره بال آسمان و دیگر خواننده‌ها به اشتراک بگذارید.

غذای رستوران قبایل خوشمزه و قیمت آن منصفانه است.

رستوران پدر خوب با خوراکی‌های فست‌‌فودی چشم‌انتظار مشتریان است.

رستوران پدیده ایلام فاصله کمی با مرکز این شهر دارد.

رستوران گیلانه خوراکی‌های شمالی پیش روی مشتریان قرار می‌دهد.

رستوران تخت‌ جمشید فاصله کمی با مراکز خرید ایلام دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.